Hakkımızda

/Hakkımızda
Hakkımızda2018-05-14T11:07:22+00:00

1996 yılında Detam Şirketler Grubu önderliğinde Detam Danışmanlık Eğitim Teknik Araştırma Mühendislik Ltd. Şti. ünvanı ile iş sağlığı ve güvenliği ölçüm, çevre ölçüm analiz ve periyodik kontrol hizmetleri alanında Türkiye’nin öncü kuruluşları arasında yerini almış güçlü bir markadır.

Detam Şirketler Grubu, gücünü alanında saygın bir uzman olan vizyoner kurucusundan, faaliyetleri ve enerjisi ile bu gruba değer kazandıran ekibinden almaktadır.

Bu sektördeki güvenilirliğinin ve başarısının ilk işareti olan “Akreditasyon ve Yeterlilikleri” ile hayata geçiren ve sizlerin takdiri ile büyüyerek sürdüren Detam Şirketler Grubu, nitelikli hizmetin adresi olarak yoluna devam etmektedir.

VİZYONUMUZ
Detam Danışmanlık Eğitim Teknik Araştırma Mühendislik Ltd. Şti. bünyesinde mevzuat ve standartlara uygun olarak kurduğumuz sistemimiz; uzman kadrosu ve ekip ruhu ile vereceği ölçüm ve muayene çalışmaları yapmak suretiyle taahhüdü altındaki projeleri tarafsız, doğru, amacına uygun ve en kısa zamanda bitirme garantisiyle sürekli olarak hizmet alanını geliştirmek, kurumsal kimliği konusunda öncü olmayı vizyon edinmiştir.

MİSYONUMUZ
Detam Danışmanlık eğitim Teknik Araştırma Mühendislik Ltd. Şti., kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir anlayışla dürüstlük ve tarafsızlık ilkelerinden ödün vermeksizin, uzman kadrosu ve uluslararası standartlara uygun ekipman ile daha iyi hizmet ve kalite güvencesi vererek mevcut yasalar çerçevesinde bilimselliğe açık, müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu, kaliteli ve ülke şartlarına uygun proje çalışmaları yürütmeyi, ayrıca konusunda Türkiye’de öncü olmayı misyon edinmiştir.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Müşterimizin ihtiyaç duyduğu mühendislik hizmetleri, iyi mesleki uygulama ve kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutarak gerçekleştirmek, İş Sağlığı & Güvenliği ve Çevre ölçüm ve Analiz Laboratuvarı ve Muayene Kuruluşumuz taahhüdü altındadır. Oluşturduğumuz kalite yönetim sistemi verdiğimiz hizmetin hızlı, hatasız, kaliteli ve kesin olmasını güvence altına almaktadır. Rekabet üstünlüğümüzü kalitemizin getirmiş olduğu farklılıklar belirler. Bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik laboratuvarımızın temel ilkeleridir.

Mühendislik hizmetlerini; her zaman ulusal, ululslararası şartlar ve müşterinin şartlarına uygun olarak vereceğimizi taahhüt ederiz.

Hizmeti yürüten tüm personelin, kalite yönetim sistemi çerçevesinde oluşturulmuş dokümanları öğrenmeleri ve deney çalışmalarını bu dokümanlarda yazılı politika, usul ve esaslara göre yürütmeleri zorunludur.

Sürekli iyileşmek ve kalite yönetim sistemimizi yükseltmek üzere; müşteriden geri besleme yoluyla gelen şikayetleri en aza indirmek, uygunsuzlukların sayısını minimize etmek ve deney sonuçlarının mümkün olan en kısa sürede müşteriye ulaştırılması daima gündemimizde olacaktır.