1996 yılında Detam Danışmanlık Eğitim Teknik Araştırma Mühendislik Ltd. Şti. ünvanı ile iş sağlığı ve güvenliği ölçüm, çevre ölçüm analiz ve periyodik kontrol hizmetleri alanında Türkiye’nin öncü kuruluşları arasında yerini almış güçlü bir markadır.

Detam Ltd. Şti. , gücünü alanında saygın bir uzman olan vizyoner kurucusundan, faaliyetleri ve enerjisi ile bu gruba değer kazandıran ekibinden almaktadır.

Bu sektördeki güvenilirliğinin ve başarısının ilk işareti olan “Akreditasyon ve Yeterlilikleri” ile hayata geçiren ve sizlerin takdiri ile büyüyerek sürdüren Detam Ltd. Şti. , nitelikli hizmetin adresi olarak yoluna devam etmektedir.

VİZYONUMUZ
Detam Danışmanlık Eğitim Teknik Araştırma Mühendislik Ltd. Şti. bünyesinde mevzuat ve standartlara uygun olarak kurduğumuz sistemimiz; uzman kadrosu ve ekip ruhu ile vereceği ölçüm ve muayene çalışmaları yapmak suretiyle taahhüdü altındaki projeleri tarafsız, doğru, amacına uygun ve en kısa zamanda bitirme garantisiyle sürekli olarak hizmet alanını geliştirmek, kurumsal kimliği konusunda öncü olmayı vizyon edinmiştir.

MİSYONUMUZ
Detam Danışmanlık eğitim Teknik Araştırma Mühendislik Ltd. Şti., kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir anlayışla dürüstlük ve tarafsızlık ilkelerinden ödün vermeksizin, uzman kadrosu ve uluslararası standartlara uygun ekipman ile daha iyi hizmet ve kalite güvencesi vererek mevcut yasalar çerçevesinde bilimselliğe açık, müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu, kaliteli ve ülke şartlarına uygun proje çalışmaları yürütmeyi,